Паулу Фонсека поділився емоціями після поразки від Наполі

Керманич донецького Шахтаря поспілкувався з журналістами після поразки у 5-му турі Ліги чемпіонів проти італійського Наполі (3:0),  пише “Знай.Спорт”.

“Дуже важкий результат після такої гри. У першому таймі ми відмінно грали і створили два моменти, які можна було реалізовувати. У другому таймі ми також показували хороший футбол до першого гола, коли забив геній, а потім все пішло не так. Не такий результат повинен був бути в цьому матчі.

У першому таймі команда показували себе відмінно в обороні. У другому таймі все теж було добре з боку наших хлопців, але після першого забитого м’яча нам доводилося більше ризикувати і відкриватися. Можливо, від цього ми постраждали.

У нас такі ж шанси, як перед цією грою. Нам потрібно одне очко. Як я вірив, так я продовжую вірити в команду”, – сказав Фонсека в інтерв’ю телеканалу Футбол 1.

Головний тренер Наполі Мауруціо Саррі також підбив підсумки поєдинку 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому його команда вдома здолала донецький Шахтар (3:0).

“В цілому, ми продемонстрували хороший футбол, особливо в другому таймі, коли наші хавбеки почали чинити тиск на суперника. Перші 30-35 хвилин нам не вдалися, але потім все налагодилося і ми довели, що єврокубки для нас так само важливі, як чемпіонат.

Гол Інсіньє? Такий зараз Лоренцо. За три останні роки він перетворився в гравця топ-рівня. Спершу думав не поставити його на матч, але все ж не міг не випустити на поле. Так, можна замінити такого футболіста за 20 хвилин до кінця, але не виставити в старті не можна.

Тепер нам залишилося зіграти з Фейєноордом. Потрібно перемогти і чекати результату іншого матчу. Залишається сподіватися, що Манчестер Сіті заб’є Шахтарю кілька голів “- сказав Сарри.

Нагадаємо, що в останньому турі в групі F Наполі зіграє на виїзді проти Феєноорда, а Шахтар у Харкові прийме Манчестер Сіті. У разі перемоги неаполітанців і Городян донецький клуб залишиться за бортом плей-офф.

Як повідомлялося, наставник донецького Шахтаря Паулу Фонсека поспілкувався з журналістами напередодні матчу групового етапу Ліги чемпіонів проти італійського “Наполі”.

Як раніше писала Politeka, 2 листопада донецький Шахтар без особливих проблем здолав голландський Фейєноорд, завдяки дублю Ромеро Марлоса і голу Факундо Феррейри.