На екваторі групового етапу Ліги чемпіонів (3-й тур) київське Динамо на НСК “Олімпійський” приймало португальську Бенфіку

Юнацька Ліга Чемпіонів: Динамо продовжує перемагати

Після двох стартових турів, в активі обох колективів по одному набраному балу. Незважаючи на те, що підопічні Сергія Реброва почали матч із впевненого контролю м’яча, вже на 10-й хвилині лісабонський клуб вийшов вперед: португальський захисник киян Антунеш сфолив у власному карному майданчику на форварді гостей Гедеші. Впевнено пенальті реалізував аргентинський хавбек Бенфіки Сальвіо – 0: 1.

Динамо продовжувало контролювати м’яч на половині поля суперника, хоча користі від цього було не багато. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою лісабонських “орлів”.

Після перерви португальська команда подвоїла рахунок – на 55-й хвилині півзахисник Франко Серві з другої спроби, з меж штрафного, пробив у протихід голкіперу Динамо Артуру Рудько – 0: 2.

У киян були серйозні шанси на те, щоб забити хоча б один м’яч у поєдинку: найнебезпечніший момент був у Андрія Ярмоленка, який під завісу матчу не забив фактично в порожні ворота – удар із кількох метрів від футболіста Динамо перервав у підкаті гравець гостей.

Таким чином, озираючись на паралельний матч у групі українського клубу, де Бешикташ у гостях обіграв Наполі, Динамо займає останній рядок з одним набраним очком. Шанси побачити команду Реброва в плей-офф ЛЧ наступної весни виглядають досить примарними.