У четвер, 28 вересня, у 2-му турі групового раунду Ліги Європи Динамо в гостях зіграє з Партизаном. Початок – о 22:05

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги анонс матчу 2-го туру Ліги Європи

Сербська команда почала нинішню єврокубкову кампанію з другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів, де за сумою двох матчів здолала чорногорську Будучность: перший матч завершився перемогою сербів – 2:0 (голи Джурджевича, 53, з пенальті, і Леонардо, 63), повторний – 0:0. А в третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів Партизан поступився грецькому Олімпіакосу: 1:3 в першому домашньому матчі (Тавамба, 10) і 2:2 в повторному виїзному (Сума, 33, Джурджевич, 85) і перебрався в Лігу Європи.

Ліга Чемпіонів: розклад і результати матчів

У першому матчі раундй плей-оф Ліги Європи з угорським Відеотоном Партизан у рідних стінах зіграв у суху нічию (0:0), а на віїзді розгромив суперника з рахунком 4:0. За сербів забивали Тавамба (на 6-й хвилині), Сума (24) і дубль оформив Джурджевич (35, 87).

У стартовому турі групового раунду Партизан на виїзді зіграв унічию з Янг Бойз (1:1). Гол сербів в активі Янковіча (11-та хвилина). Це була третя нічия белградців у чотирьох останніх єврокубкових зустрічах (+1=3).

Перед матчем з Динамо Партизан зіграв у чемпіонаті Сербії з Радом, який здолав – 4:2. За Партизан забивали Ожеговіч (15-та хвилина), Мітровіч (28), Йовановіч (79), Тавамба (88). Завдяки цій перемозі Партизан закріпився на другому місці сербської першості, маючи у своєму активі 23 очки. Лідирує в чемпіонаті Црвена Звезда, в якої 28 пунктів.

Тренує Партизан Мирослав Джукич, який очолив команду з червня нинішнього року. Колишній ліберо провів 48 матчів у складі збірної Югославії, також виступав за Депортіво і Валенсію. Велика частина його тренерської кар’єри теж пройшла в Іспанії.

Раніше шляхи команд в єврокубках перетиналися лише раз. У першому колі Кубка європейських чемпіонів-1976/77 Динамо Валерія Лобановського розгромило Партизан Томіслава Калоперовіча із загальним рахунком 5:0 (3:0 вдома, 2:0 в Белграді).

Партизан вісім разів зустрічався з українськими клубами: +2=1-5.

Що стосується Динамо, то столичний клуб не зможе розраховувати в Сербії на Дьємерсі Мбокані, якого підвели проблеми зі здоров’ям.

Кияни не можуть виграти на виїзді у єврокубках вже шість матчів: =4-2. У цих поєдинках біло-сині забили всього один м’яч.

За Динамо виступає сербський захисник Александар Пантіч, який є вихованцем Партизана (пройшов через академію), але за першу команду так і не зіграв. До переїзду в Україну він захищав кольори столичних Рада (2011/12) і Црвени Звезди (2012/13).

Прийдешній матч пройде без глядачів через поведінку серсбських уболівальників у матчах кваліфікації Ліги чемпіонів з Будучностю та Олімпіакосом.