У разі виграшу золотої медалі на XXIII зимових Олімпійських іграх, українські спортсмени отримають десятки тисяч доларів премії

Так, тріумф українців на Олімпіаді чиновники Кабінету Міністрів «оцінили» в 120 тисяч доларів. Саме таку суму вони пообіцяли медалістам в Пхьончані.

Слід уточнити, що срібну медаль чиновники «оцінили» в 80 тисяч доларів, а бронзову – в 55 тисяч.

Звернемо увагу, що Росія виплачує своїм спортсменам за “золото” 70 тисяч доларів, а Сполучені Штати – 25 тисяч. Уточнимо, що бюджет на Олімпіаду в Пхьончані складає 9,5 мільйона доларів США.

Криві погляди: росіянка скаржиться на «цькування» на Олімпіаді

Нагадаємо, лижниця встановила рекорд на Олімпійських іграх, отримавши нову медаль. Норвезька лижниця Маріт Бьорген сьогодні на Олімпіаді в Пхьончані завоювала «срібло» в скіатлоне. Для знаменитої норвежки ця медаль стала 11-й на Олімпіадах, тепер в її активі 6 золотих, 4 срібних і одна бронзова нагорода.

Як писала Politeka, першою чемпіонкою на XXIII зимових Олімпійських іграх в Пхьончані стала шведська спортсменка Шарлотта Калла. Так, спортсменка виграла свою третю олімпійське «золото», ставши першою в змаганнях в скіатлоне – лижних гонках на 15 кілометрів, з яких половина класичним стилем, а половина – вільним.