Еліна Світоліна вже втретє завоювала перемогу на тенісному турнірі в Майамі (США)

Тенісистка перемогла в 1/8 фіналу австралійку Ешлі Барті з рахунком 7: 5 і 6: 4, передає Знай.Спорт.

На початку матчу Світоліна почала програвати поєдинок з рахунком 0: 3. Однак, пізніше Еліна виробила тактику і виграла першу партію, зробивши 4 брейк-поінт поспіль.

Другий сет дався Еліні легше. Дівчина знову записала собі на рахунок 4 брейк-поінт, взяла пару геймів і довела матч до завершення в свою користь.

У чвертьфіналі турніру Світоліну чекає протистояння з Оленою Остапенко, переможницею пари Петра Квітова.

Нагадаємо, в третьому раунді турніру в Майамі українка перемогла австралійку Дарину Гаврилову. У трьохсетовому матчі Світоліна перемогла з рахунком 4: 6, 6: 0, 6: 1.

Одеситка вже другий рік поспіль виграє престижний турнір Premier в Дубаї.

Нещодавно Еліна перебувала в стосунках з Рисом Топл, гравцем збірної Англії з крикету. В даний момент серце тенісистки вільно. Сама ж дівчина зізнається, що практично весь свій час витрачає на спорт, а коли з’являється вільний – бачиться з сім’єю.