Збірна України з футболу в товариському матчі перемогла команду Японії

Матч, який проходив в бельгійському місті Льєжі, завершився перемогою команди Андрія Шевченка з рахунком 2:1.

Синьо-жовті першими відкрили рахунок. На 21-й хвилині після удару Ракицького з 27-ми метрів м’яч зрикошетив від захисника японської команди і спланував у верхній кут воріт – 0:1.

Ярослав Ракицкий! Украина – Япония 1:0 pic.twitter.com/KLW2vZBli0

— SportArena (@sportarenacom) 27 марта 2018 г.

Через десять хвилин українці могли удвоівать рахунок, але Малиновський не зумів влучити по воротах після ідеальної передачі від Марлоса.

Пропустила збірна України, як і в попередній зустрічі з Саудівською Аравією, зі стандарту. Після навісу в штрафну Макіно ударом головою пробив П’ятова – 1:1.

Томоаки Макиано. Украина – Япония 1:1 pic.twitter.com/P8E738qly6

Слід зазначити, що Шевченко зробив шість замін у стартовому складі, після гри із Саудівською Аравією.

Синьо-жовті вийшли на цю зустріч в такому складі: П’ятов, Бутко, Соболь, Ордець, Ракицький, Степаненко, Малиновський, Коноплянка, Марлос, Зінченко, Бесєдін.

До середини другого тайму обидві команди грали без моментів. На 69-й хвилині перша небезпечна атака і відразу був забитий гол. Після прострілу з лівого флангу від Коноплянки Караваєв підхопив м’яч і метрів з 16-ти пробив в кут воріт – 1:2.

Александр Караваев! Украина – Япония 2:1 pic.twitter.com/fHNUldeINF

До завершення поєдинку українця могли збільшити рахунок. Удар Буяльського відбив воротар японців, а Бесєдіну не вистачило кількох сантиметрів, щоб відправити м’яч у ворота.

Уже в доданий арбітром час помилився П’ятов при передачі і заробив небезпечний штрафний біля своїх воріт. Але після удару Макіно сам П’ятов і відбив цей удар.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, ФІФА оновила рейтинг збірних. Українська збірна на чолі з Андрієм Шевченком зберегла 35-у сходинку, на яку опустилася три місяці тому.