На матчі в Нідерландах стався кумедний інцидент

Спарта Роттердам посіла 17-те місце у чемпіонаті Нідерландів та вимушена боротися за виживання у матчах плей-офф з Дордрехтом. Наприкінці першого поєдинку сталося дещо незрозуміле, повідомляє Знай.Спорт.

Роттердамці вели у рахунку (1:0), але на 89-й хвилині півзахисник Стейн Спірінгс зарядив з 40 метрів по своїм воротам. У кіпера Роя Кортсміта не було шансів відбити удар, адже він не міг торкатися м’яча руками.

Результат пошуку зображень за запитом

Через три хвилини Спарта все ж виправила “косяк” свого гравця та вирвала перемогу – 2:1. Матч-відповідь відбудеться 13 березня.

Нагадаємо, форвард мадридського Реала Кріштіану Роналду отримав травму під час поєдинку з Барселоною в рамках чемпіонату Іспанії. Тепер зірковий футболіст ризикує пропустити фінал Ліги чемпіонів в Києві.

Роналду

Головний тренер мадридців Зінедін Зідан замінив португальця в перерві. Іспанські журналісти підтвердили, що причиною такого рішення стала травма, яку футболіст отримав під час забиття голу. Наскільки серйозне ушкодження Роналду – поки невідомо.

Після матчу Зідан повідомив, що з Кріштіану не все гаразд, але сподівається, що травма не виявиться серйозною.

Зазначимо, фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві та НСК “Олімпійський”. Реал буде грати з Ліверпулем.