У вівторок, 30 квітня, відбувся перший півфінальний матч Ліги чемпіонів, в якому Тоттенгем приймав на своєму полі Аякс

Амстердамці після успіху в протистояннях з Реалом і Ювентусом продовжили дивувати в нинішньому розіграші головного європейського клубного турніру, зробивши вагому заявку на участь у фіналі.

Аяксу в першому поєдинку з Тоттенгемом вдалося здобути важливу виїзну перемогу з рахунком 1:0, отримавши серйозну перевагу перед матчем-відповіддю.

Тоттенхэм

Матч розпочався в спокійному темпі поки команди придивлялися один до одного, але поступово Аякс почав брати гру під свій контроль і нарощувати тиск на ворота Тоттенгема. І зміг досягти свого вже на 15-й хвилині, забивши неймовірно важливий гол на виїзді. Ван де Беек на межі офсайду отримав у штрафному суперника передачу від Зієша і розстріляв ворота Льоріса.

У наступній же атаці Аякс міг збільшити перевагу, але Роуз розрядив ситуацію після прострілу з флангу. А Тоттенгем, який грав без свого травмованого головного бомбардира Кейна, перший потенційно небезпечний момент зумів створити тільки на 26-й хвилині – після подачі зі штрафного Льоренте переграв усіх у повітрі, але пробив повз.

Каменських показала розкішне тіло в крихітному купальнику: “Соковита Настя”

Аякс продовжував контролювати хід гри, а Тоттенгему під кінець тайму довелося зробити вимушену заміну. Вертонген отримав розсічення, зіткнувшись головами у верховій боротьбі зі своїм же одноклубником Алдервейрелдом. Захисник після допомоги медиків, які зупинили кровотечу, спробував повернутися в гру, але буквально через хвилину все ж залишив поле через запаморочення і нудоту.

Другу половину зустрічі англійський клуб розпочав більш активно, намагаючись відновити рівновагу. Уже в першій атаці господарі поля мали гарну нагоду, але всі удари лондонців заблокували захисники.

Амстердамці віддали перевагу Тоттенгему, проте гравці Шпор не змогли довести її до логічного завершення, а гості вже діяли переважно на контратаках. Один із таких випадів міг суттєво ускладнити ситуацію для господарів. Нерес пробив у протихід Льорісу, який вже просто проводжав м’яч поглядом, але влучив у штангу. У підсумку амстердамцям вдалося довести матч до логічної мінімальної перемоги.

Тоттенхэм - Аякс

Таким чином, Аякс отримав чудовий шанс на вихід у сьомий для себе фінал Ліги чемпіонів, у якому зможе поборотися за п’ятий в історії клубу найпрестижніший європейський трофей.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Перший матч

Тоттенгем – Аякс 0:1

Гол: ван де Беек 15

Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів Аякс – Тоттенхем відбудеться в середу, 8 травня.

У іншому протистоянні 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Барселона зустрінеться з Ліверпулем. Поєдинки відбудуться 1 і 7 травня.

Фінал Ліги чемпіонів сезону-2018/2019 пройде 1 червня в Мадриді на стадіоні Ванда Метрополітано.

Номінальним господарем у фіналі Ліги чемпіонів буде переможець пари Тоттенгем – Аякс.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.