Іспанський тенісист Рафаель Надаль в 11-й раз виграв Відкритий чемпіонат Франції Roland Garros

Спортсмен захистив титул чемпіона, який завоював в 2017 році.

У фіналі Надаль зіграв проти Домініка Тіма з Австрії – 3: 0 (6: 4, 6: 3, 6: 2). Іспанцеві знадобилося три сети, щоб роздобути перемогу, хоча сам матч тривав 2 години і 44 хвилини.

Vamos, Rafa! Nadal d. Thiem 64 63 62 to end another epic #RolandGarros.

✅ 1️⃣1️⃣th #RolandGarros ?
✅ 1️⃣7️⃣th Grand Slam ?
✅ 8️⃣6️⃣-2️⃣ in Paris

— ATP World Tour (@ATPWorldTour) June 10, 2018

У першому сеті Надаль програв одну подачу, проте виграв у австрійця дві. У другому для перемоги іспанцеві вистачило забрати одну подачу у суперника. Однак, лише з п’ятої спроби Надаль реалізував брейк-пойнт.

У третьому сеті Рафаель відразу взяв перший гейм, але австрієць відіграв чотири брейк-пойнта. Наступні подачі Тіма іспанець зміг виграти.

В останній подачі гри австрієць намагався боротися за перемогу до кінця, але п’ята спроба Надаля реалізувати матч-пойнт увінчалася успіхом, і іспанець в черговий раз затвердив своє право носити титул першою ракеткою світу.

Рафаэль Надаль
Рафаель Надаль вже в 11-й раз перемагає на Roland Garros. Також це 17-я перемога іспанця на турнірах “Великого шолома”.

Як передавала Politeka, перша ракетка України Еліна Світоліна зазнала поразки в третьому колі Ролан Гаррос-2018, де зустрілася з 30-річною Міхаелою Бузарнеску з Румунії з рахунком 3-6 5-7.

Тенісистка прокоментувала поразку в третьому колі турніру від румунки Міхаели Бузарнеску.

“Це був не мій день, у мене абсолютно не йшла гра, я не могла знайти свій ритм. Моя ж суперниця зіграла дуже здорово. Вона була найкращим гравцем на корті і заслужила перемогу. Хотіла б я грати, рухатися краще, вибирати удари краще, але вже нічого не виправиш. Потрібно винести уроки з подій і рухатися далі. Мені шкода, що я підійшла до цього матчу не з найкращим настроєм “, – розповіла Світоліна.

Також спортсменка додала, що має намір взяти перерву, а після почне готуватися до нових змагань.

Раніше стало відомо, що знаменита американська тенісистка Серена Вільямс, 23-кратна переможниця Гранд Слемів, відновиться після травми на Ролан Гаррос через два тижні і зіграє на Вімблдоні. Про це розповів її тренер Патрік Муратоглу.

Якби Серена продовжила грати в Парижі, вона напевно б отримала розрив м’яза. Тепер же їй знадобиться лише 15 днів на відновлення.

Думаю, гра в парному розряді на Ролан Гаррос стала каталізатором її пошкодження. Буде неправильно, якщо вона зіграє в парі і на Вімблдоні. Ми вже все обговорили з цього приводу, але Серена непередбачувана, і ніколи не знаєш, яке рішення вона прийме в результаті”, – передає слова Муратоглу The New York Times.