Вчені досліджували та знайшли зв’язок між кількістю вживаного алкоголю і серцево-судинними захворюваннями

Вважається, що помірне вживання алкоголю пов’язане з більш низьким ризиком розвитку серцево-судинних захворювань в порівнянні з повним утриманням або, навпаки, пияцтвом.

Нещодавно дослідники з Кембриджського університету і Університетського коледжу Лондона спробували більш ретельно дослідити зв’язок між споживанням алкоголю і серцево-судинними захворюваннями, проаналізувавши електронні медичні записи 1 93 мільйони здорових жителів Великобританії в рамках дослідження CALIBER.

Всі учасники на момент початку дослідження не страждали від серцево-судинних захворювань. Учасники, які не вживали алкоголь, були відокремлені від тих, хто п’є.

Популярные статьи сейчас

Дочь Ани Лорак обратилась за помощью, засветив интерьер роскошного дома: "Ребят..."

Магнитная буря испортит украинцам выходные, раскрыта сила удара: как обезопасить себя

Дочь Ани Лорак обратилась за помощью, засветив интерьер роскошного дома: "Ребят..."

Оборвалась жизнь звезды фильма "Красотка" с Джулией Робертс: о трагедии молчали почти месяц

Трагедия оборвала жизни легендарного музыканта и его жены: стали известны подробности ЧП

Показать еще

Після того, як були враховані кілька значущих чинників, помірне вживання алкоголю асоціювалося з меншим ризиком розвитку декількох (але не з усіх) серцево-судинних захворювань, включаючи стенокардію, серцеву недостатність і ішемічний інсульт, в порівнянні з групою абстинентів.

Зловживання алкоголем (що перевищує рекомендовані норми) давало підвищений ризик таких захворювань, як серцева недостатність, зупинка серця і ішемічний інсульт в порівнянні з групою помірного споживання алкоголю, але при цьому… приховувало менший ризик розвитку серцевого нападу і стенокардії.

Втім, автори стверджують, що було б нерозумно заохочувати окремих осіб до вживання алкоголю в якості засобу для зменшення ризику серцево-судинних захворювань в порівнянні з більш безпечними і більш ефективними способами, такими як підвищення фізичної активності та припинення куріння.

Нагадаємо секрет вживання алкоголю: скільки потрібно випити, щоб залишитися здоровим.

Звичайно, краще обійтися без алкоголю, але, як стверджують медики, можна вживати його в такій кількості, що це не заподіє шкоди здоров’ю.

Британські медики радять дорослим людям пити не більше 14 порцій алкоголю в тиждень. До такого висновку прийшли експерти Національної служби охорони здоров’я та благодійної організації Drinkaware. Фахівці звернули увагу на два важливих аспекти, пов’язаних з вживанням алкоголю.

Як повідомляла Politeka, є топ-5 найбільш небезпечних продуктів для серця і судин

Також Politeka писала, що шкідливо при застуді: продукти, які тільки погіршать стан.