У другому турі групового етапу Ліги Європи донецький “Шахтар” на “Львів-Арені” приймав “Брагу” з Португалії.

Після першого туру підопічні Паулу Фонсека, до слова, колишнього тренера “Браги”, мали в своєму активі три пункти, тоді як “Каноніри”, зігравши вдома внічию з бельгійським “Гентом”, задовольнялися лише одним набраним балом.

Українець претендує на звання найкращого футболіста Європи

Вже на 5-й хвилині першого тайму після розіграшу кутового удару був відкритий рахунок: півзахисник “гірників” Тарас Степаненко з близької відстані розстріляв голкіпера “Браги”.

В цілому поєдинок виглядав одноманітно. “Шахтар” переважно володів м’ячем, а “Брага” в свою чергу намагалася тримати оборону, що не намагаючись при цьому навіть виходити на чужу половину поля, не кажучи вже про штрафному майданчику “гірників”.

Але на самому початку другого тайму підвів донецьку команду бразильський півзахисник Фред, який за сумою двох попереджень заробив червону картку за симуляцію.

Втім, це не збентежило українську команду, і вже через десять хвилин Віктор Коваленко подвоїв рахунок: хавбек, опинившись першим на підборі, після рикошету від гравця “Браги”, з лінії воротарського розстріляв воротаря – 2: 0.

Таким чином, “Шахтар” з шістьма очками є одноосібним лідером у своїй групі після другого туру.