Відразу два історичних досягнення підкорилися мюнхенській Баварії в останньому матчі проти Фрайбурга

У виїзному матчі проти Фрайбурга, який закінчився з рахунком 0:4, Баварія домоглася історичного досягнення.

Гол Сандро Вагнера став 1500-м голом мюнхенців в Бундеслізі. Таким чином, Баварія стала першою командою в історії чемпіонату Німеччини, якій підкорилася така відмітка.

Другий же, особистий рекорд належить форварду Баварії Томасу Мюллеру. У вічному списку бомбардирів він зрівнявся з Дітером Хенессом. У обох по 102 голи на рахунку.

Тільки три гравці забили більше: Роланд Вольфарт (119), Карл-Хайнц Румменігге (162) і Герд Мюллер (365).

«На початку матчу було дві ситуації, зокрема варто відзначити ту, коли Уле відмінно парирував удар. В цілому ми були дуже активні, хоча у Фрайбурзі завжди непросто. Такий футбол, ми добре попрацювали і в підсумку заслужено перемогли», – сказав Мюллер.

Які європейські клуби заробили найбільше: названі цифри

Нагадаємо, в останньому матчі 25 туру німецької Бундесліги Баварія розбомбила Фрайбург. Мюнхенцям вдалося зберегти лідерство в чемпіонаті з відривом у 20 очок.

Фаворит матчу був очевидний спочатку, а ось рахунок чимало порадував фанатів Баварії.

Вже на 30-й хвилині Фрайбург програвав з рахунком 0:2 – спочатку голкіпер Олександр Шволов прикро зрізав м’яч в свої ворота, а через п’ять хвилин Корентен Толіссо пробив точно в правий верхній кут воріт все того ж Шволова.

Заміни головного тренера Фрайбурга Крістіана Штрайха не змогли якось радикально змінити ситуацію в другому таймі. Баварія домінувала, а Фрайбург марно намагався не пропустити. Мюнхенці вже на 54-й хвилині оформили третій гол – Сандро Вагнер забив мало не з лінії воріт. На 69-й хвилині Томас Мюллер встановив остаточний рахунок матчу – 0: 4.

Таким чином, Баварія набирає 63 очки, відриваючись від Шальке, який іде другим у турнірній таблиці, на цілих 20 очок. Фрайбург залишається на 13-му рядку з 29 очками.

Нагадаємо, півзахисник Динамо Віктор Циганков був визнаний кращим гравцем 22-го туру чемпіонату УПЛ. 20-річний хавбек збірної України в матчі проти Зорі (3:2) відзначився голом і двома результативними передачами.