Гравець збірної України Олександр Зінченко відіграв повний матч за Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів проти Базеля. 21-річний українець став найгіршим гравцем на полі

Зінченко отримав найнижчу оцінку від порталу WhoScored серед гравців обох команд – 5.9. Українець 151 раз торкнувся м’яча, віддав 136 передач (85% точних, що є одним з найгірших показників в команді), передає “Знай.Спорт“.

Зазначимо, що Манчестер Сіті виходив на матч без особливої мотивації, адже у першому матчі англійці розгромили швейцарців з рахунком 0:4. Ймовірно, Зінченко також був розслаблений.

Для Ман Сіті гра почалася добре – Габріел Жезус відкрив рахунок вже на 8-й хвилині, але після цього у господарів м’яч не особливо йшов у ворота. А швейцарці змогли зрівняти рахунок ще в першому таймі після того, як відмінно пробив по воротах Клаудіо Браво Мохамед Ельюнуссі. Команди на перерву пішли з рахунком 1:1.

Цікаво, що у другому таймі швейцарцям вдалося вийти вперед – голом після удару в ближній кут відзначився Міхаель Ланг, який зробив рахунок 1:2 на користь гостей. Сіті не зміг зрівняти рахунок і як підсумок – свято на швейцарських вулицях! Базель – одна з небагатьох команд, яким вдалося перемогти в цьому сезоні Манчестер Сіті. Ну а команда Пепа Гвардіоли, хоч і програла, все одно з гарним доробком пройшла в наступний раунд.

У паралельному матчі туринський Ювентус здобув вольову перемогу над Тоттенгемом та вирвався у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Голи забивали Сон Хин Мин, Гонсало Ігуаїн та Пауло Дибала.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться 16 березня, коли визначаться усі переможці 1/8 фіналу. Донецький Шахтар має усі шанси на вихід, адже у першому матчі в Харкові “гірники” перемогли Рому з рахунком 2:1.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру у цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об’єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.

Дивіться: дії Зінченка у матчі з Базелем

Як повідомляла Politeka, головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко визначився зі списком легіонерів в національній команді. Шевченко назвав прізвища гравців іноземних клубів, яким надіслано виклики в національну команду.

У список легіонерів увійшли захисник Едуард Соболь («Славія», Чехія), півзахисники Руслан Малиновський («Генк», Бельгія), Євген Коноплянка («Шальке», Німеччина), Андрій Ярмоленко («Боруссія» Д, Німеччина), Олександр Зінченко («Манчестер Сіті» Англія).

Крім того, виклик в збірну отримав і нападник Роман Яремчук («Гент», Бельгія). Футболіст вперше викликаний в національну збірну.