19-річний українець зміг стати одним з найшвидших пілотів останньої гонки сезону

30 вересня на треку Маньї-Кур у Франції пройшла фінальна гонка чемпіонату світу WorldSupersport 300 за участю одесита Микити Калініна.

19-річний гонщик команди «GP Project» після складного уїк-енду через проблеми з мотоциклом і невдалої кваліфікації – 21-е місце на старті, зумів стати одним з найшвидших пілотів останньої гонки сезону і відіграв 14 позицій. Це найбільший прорив по ходу гонки чемпіонату світу у Франції. Серед 40 кращих мотогонщиків світу українець в останній уїк-енд сезону 2018 заїхав в топ-7.

«Я дуже радий закінчити сезон класною гонкою і хорошим результатом. Останні два уїк-енди у нас були проблеми з мотоциклом, ми шукали рішення, пробували щось нове і, на щастя, вранці перед гонкою у Франції ми знайшли рішення. У мене була складна задача вибиратися з кінця до лідируючої групи. Для всіх це була остання гонка сезону, і ніхто не хотів поступатися, тому я намагався їхати несильно агресивно. Суперники місцями їхали, як божевільні, а я більш холоднокровно намагався використовувати їх помилки і кожен момент для обгонів. Моя тактика спрацювала. Я пробрався до лідерів і за коло до фінішу вже був в топ-10.

никита калинин мотогонки

Якби дистанція гонки була більше, то я впевнений, що від півтори секунд відставання я б позбувся за наступне коло і поборовся б за подіум. Але я відіграв 14 позицій і став 7-м. Це хороший результат в кінці складного сезону. Я хочу подякувати команді, яка працювала постійно на результат і всіх уболівальників, що вірили в мене і підтримували! »

За підсумками сезону Микита Калінін посів 14-й рядок загального заліку і на один бал обійшов свого однокомандніка Ензо Де Ла Вегу.

Нагадаємо, що на відміну від француза Микита Калінін потрапив в серйозну аварію на етапі чемпіонату світу в Італії і через травму не зміг взяти участь у всіх гонках світової першості. В активі пілота з Одеси 4-е місце Гран-прі Іспанії, 6-е місце Гран-прі Голландії, 6-е місце Гран-прі Чехії і 7-е місце на фінальному етапі у Франції.

Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України з кульової стрільби по рухомими мішеням зуміла вибороти срібні нагороди на чемпіонаті світу у Чхавоні (Південна Корея). Українки стали другі у стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями. Українки Галина Авраменко, Вікторія Рибовалова та Валентина Гончарова набрали 1101 бал. Однак цього виявилося недостатньо, щоб перемогти. Китаянки набрали 1125 балів та перемогли.

Третіми стали росіянки, які поступилися українкам 4 балами – 1097. У медальному заліку збірна України посідає 8-е місце. Загальний доробок збірної України нараховує дві золоті, чотири срібні та три бронзові нагороди, що дозволяє посідати дев’яте місце серед усіх команд. Лідирує збірна Китаю (18, 13, 6), другою йде команда Республіки Корея (10, 10, 8).

Нагадаємо про те, що Неймар проситься в свій колишній клуб.

Як повідомляла Politeka, Барселона очолила ТОП каналів в YouTube.