Манчестер Сіті підшукав конкурентів для Олександра Зінченка

Городяни визначилися з кандидатами на позицію лівого захисника, яку клуб хоче посилити влітку.

Пріоритетними варіантами для клубу є захисник Ліона Ферлан Менді і футболіст Лестера Бен Чілвелл, повідомляє Le10Sport.

лион футбол

Захисник Ліона оцінюється в 12 мільйонів євро. Відзначимо, що в Сіті вже грає Бенжамен Менді, однак француз часто отримує травми і може бути проданий влітку. На даний момент на цій позиції успішно грає Олександр Зінченко.

Зірка футболу влаштував різанину під час матчу: “дісталося всім”, деталі пекла

Нагадаємо, гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко може отримати почесну нагороду. Футболіст збірної України за останній місяць зими провів відразу п’ять поєдинків і заслужив своєю грою включення в число претендентів на кращого гравця місяця.
Зінченко з’явився на останніх хвилинах матчу проти Шальке в Лізі чемпіонів, повністю відіграв два матчі АПЛ проти Челсі і Вест Хем, відіграв всі 90 хвилин в матчі Кубка Англії з Ньюпорт Каунті, а також відбігав 120 хвилин фінального матчу Кубка англійської Ліги проти Челсі.
Суперниками Зінченко за нагороду найкращому гравцеві місяці стали представники атакуючої лінії – Серхіо Агуеро і Рахім Стерлінг.

Раніше повідомлялося, що півзахисник Манчестер Сіті і збірної України з футболу Олександр Зінченко встановив унікальний рекорд в англійській Прем’єр-лізі.

манчестер сити

Перемога над лондонським Вест Хемом в рамках домашнього матчу 28-го туру АПЛ з рахунком 1: 0 стала 13-ю поспіль для українця у всіх матчах в яких грав Зінченко, «городяни» незмінно перемагали.

Відзначимо, що Олександр Зінченко гарантував собі можливу медаль чемпіона Англійської Прем’єр -Ліга. Український лівий захисник Ман Сіті в матчі 28-го туру чемпіонату Англії допоміг команді обіграти Вест Хем 1: 0.

Олександр Зінченко вийшов на звичній для себе позиції лівого захисника, відіграв весь матч, але в цей раз був більше зосереджений на грі в обороні і результативними діями не відзначився.

Нагадаємо, раніше український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко розповів про зіркового фаната Усика з Манчестер Сіті.

Як повідомляла Politeka, Зінченко може піти з Манчестер Сіті цієї зими.

Також Politeka писала, що Зінченко тріумфально провів матч проти Ліона.