Спортсменка з Харкова Євгенія Бреус привезла додому золото з етапу Кубка світу з фехтування на візках, який проходив в японському місті Кіото з 13 до 16 грудня 2018 року

Євгенія Бреус поїхала на змагання в складі національної збірної. Своє «золото» вона завоювала у фехтуванні на шаблі в категорії А. В фіналі  дівчина з рахунком 15: 3 розгромила представницю Угорщини Єву Хаймаші. Також у  неї срібна медаль у фехтуванні на шпазі і бронза – в командній шпазі

Як повідомили в прес-службі Національного комітету паралімпійців України, разом з Женею бронзовими призерами стали харків’янки Олена Федота і Наталя Мандрик, а також Тетяна Позняк з Миколаєва. У Олени Федотової також срібло у фехтуванні на шаблі в категорії Б.

Відзначимо, що національна збірна України з фехтування на візках була представлена  14 спортсменками. Всього в цьому етапі Кубка світу взяли участь 184 фехтувальника з 27 країн світу

Раніше рідне місто порадувала плавчиха-синхроністка Єлизавета Яхно. Вона визнана кращою синхроністкою світу 2018 року. Дівчина отримала приз на церемонії нагородження кращих спортсменів 2018 року по версії FINA. Нагороду українці вручила Міжнародна федерація плавання.

Влітку Яхно посіла друге місце на чемпіонаті Європи-2018 з літніх видів спорту. У фіналі технічної програми солісток українка набрала 91.3517 бали, ставши срібним призером. Яхно поступилася на 2.1299 бали росіянці Світлані Колесніченко і випередила італійку Лінду Черрути.

Раніше на цьому чемпіонаті Європи Яхно тричі піднімалася на п’єдестал пошани: в технічній програмі разом з Анастасією Савчук, а також двічі в команді.

Раніше повідомлялося, що український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.