Український тенісист Олександр Долгополов здобув непросту перемогу над росіянином Кареном Хачановим в 1/4 фіналу шведського турніру серії ATP 250

Олександр Долгополов втретє в сезоні вийшов в чвертьфінал, причому, як і під час лютневої вдалої серії, зробив це на грунті. Новим суперником українця став Карен Хачанов, який проводить тиждень на найвищій в кар’єрі 33-й сходинці рейтингу. Росіянин в четвертий раз в сезоні вийшов в чвертьфінал, а його кращим результатом був півфінал в Галле. У Бостаді Хачанов отримав п’ятий номер посіву і в другому раунді здобув вольову перемогу над Ернестом Гулбісом. Єдиний очний матч проти Карена Долгополов виграв в минулому році в Барселоні.

Хто сильніший: лицар або елітний спортсмен (відео)

У стартовому сеті суперники здорово подавали і рідко отримували шанси на прийомі. У першому геймі українець пішов з 15:40, на а шостому вже росіянин відіграв брейк-пойнт. Справа дійшла до тай-брейка, на якому довгий час лідирував Хачанов, але з рахунку 3: 5 Олександр взяв чотири очки поспіль.

У другому сеті Карен став робити помітно менше помилок і віддав лише чотири розіграшу на подачі. У восьмому геймі росіянин оформив брейк, відіграти який шансів у Долгополова не було.

У вирішальній партії Хачанов зробив ривок з трьох виграних геймів, в яких українець взяв лише два очки, причому двічі програв подачу. Але Олександр все ж прийшов до тями і відразу ж повернув один брейк. За рахунку 5: 4 Карен упустив мачбол і знову оступився на подачу. Потім Хачанов оформив брейк «під нуль», але знову не зміг закрити поєдинок – за перевіреною схемою Долгополов відіграв матчбол і перевага партію на тай-брейк. У додатковому геймі засмучений росіянин взяв лише два очки, завершивши двогодинну зустріч.

Киянин отримав 16-ту перемогу в сезоні, причому 12 з них припали на грунт. Олександр вдруге вийшов у півфінал після свого тріумфу в Буенос-Айресі в лютому. У сутичці за фінал Долгополов побореться з ще одним росіянином – Андрієм Кузнєцовим. Обидві очні зустрічі проти нього українець виграв, але в останній раз суперники перетиналися в 2009-му.

Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна залишає Вімблдон, встановивши там особистий рекорд.

А російський тенісист, колишня перша ракетка світу в одиночному розряді у чоловіків Марат Сафін позбувся мандата депутата Держдуми РФ. Російський парламент достроково припинив депутатські повноваження на підставі його письмової заяви.

Джерело: sportarena.com