Український Шахтар з рахунком 2:1 обіграв італійську Рому в першому матчі 1\8 Ліги чемпіонів

Рахунок у Харкові відкрили гості. На 41-ій хвилині турецька вінгер Дженгиз Ундер реалізував свій момент після пасу Едіна Джеко, забивши “гол в роздягальню”.

Через 10 хвилині Шахтарю вдалося зрівняти рахунок: на 52-ій хвилині аргентинський форвард Факундо Феррейра забив після відмінної передачі Ярослава Ракицького. Центральний захисник однією передачею відправив м’яч від лінії своїх воріт – до чужих, де за нього зачепився аргентинець – 1-1.

Потім на 70-ій хвилині донеччани вийшли вперед. Шахтар отримав право на виконання штрафного з небезпечної точки, і бразильський півзахисник Фред виконав ідеальний удар лівою ногою. М’яч вдарився об перекладину у ближнього кута і залетів у ворота – 2: 1 на користь Шахтаря.