Манчестер Сіті“, за який виступає українець Олександр Зінченко, впевнено розібрався з лондонським “Арсеналом”, здолавши їх з рахунком 3:0

“Городяни” вийшли вперед на 19-й хвилині протистояння – Серхіо Агуеро ефектно перекинув м’яч за спину воротарю “канонірів”, відкривши таким чином рахунок у зустрічі.

Подвоїли свою перевагу підопічні Хосепа Гвардіоли на 58-й хвилині – капітан команди Венсант Компані вдало підставив ногу після пострілу у виконанні Ілкая Гюндогана. Третій гол “Манчестер Сіті” провів вже через сім хвилин, коли Давід Сілва пройшов суперника та відправив м’яч точно у кут воріт Давіда Оспіни.

Що стосується Зінченка, то він потрапив на цей матч до заявки, проте вийти у грі проти лондонців йому так і не судилося. Таким чином, розібравшись з “Арсеналом”, “Манчестер Сіті” здобув свій перший трофей у цьому сезоні.

”Динамо” ганебно програло рівненському Вересу: розгромний рахунок

Головний тренер “Манчестер Сіті” Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу 3:0 над “Арсеналом” у фіналі Кубка англійської ліги.

“Ми дуже задоволені. Це дуже важлива перемога для “Манчестер Сіті”, тому вітаю усіх вболівальників та членів клубу. Цей трофей для клубу, а не для мене. Перший тайм був важкий. Команда не показала хорошої гри, здійснивши багато помилок. У другому таймі ми були неперевершені. Гравці заслужили на перемогу”, – сказав він.

Нагадаємо, як передавала Politeka, в Англії в паузі між турами чемпіонату відбулися матчі Кубка Англії. Самим центральним матчем дня став поєдинок Манчестер Сіті проти Бернлі.

Команда Гвардіоли використовувала найближчий резерв, в результаті чого шанс вийти в основі здобув українець Олександр Зінченко. Гравець збірної України провів у складі Сіті на полі 72 хвилини, після чого був замінений.

Джерело: Politeka