Збірна Франції з футболу впевнено обіграла Росія в товариському матчі, забивши три голи

Матч Росія-Франція пройшов сьогодні в Санкт-Петербурзі. Сам поєдинок розпочався хвилиною мовчання в пам’ять жертв масштабної пожежі в Кемерові, де за офіційними даними загинуло 64 людини.

І ось збірна Росії зазнала чергової поразки перед майбутнім Чемпіонатом світу. Росіяни поступилися французам з рахунком 1:3.

Схоже, французи зуміли прийти в себе після поразки від колумбійців на «Стад де Франс» (2: 3). Та й на полі вони сьогодні виглядали впевненіше, багато в чому перевершуючи російських візаві. Але головною стала хороша реалізація моментів французами.

Дубль на свій рахунок записав Кіліан Мбаппе, який до цього в 11 матчах забив всього один м’яч у футболці національної команди. Ще один гол точним ударом зі штрафного забив Поль Погба.

З росіян на 68 хвилині відзначився Федір Смолов, який подарував росіянам примарний шанс на камбек, як у колумбійців. Але в цей раз французи трималися до кінця.

«Коли Росія забила свій м’яч, я не злякався, але для команди суперника цей момент став надихаючим – вони почали діяти активно. Але це була наша гра, і ми її не упустили і забили третій м’яч», – зазначив тренер французів Дідьє Дешам.

Нагадаємо, в п’ятницю, 23 березня, відбувся ряд товариських матчів, в одному з яких збірна Росії зіграла проти Бразилії.

Збірна Росії приймала в Москві збірну Бразилії і програла з рахунком 0:3. Всі три м’ячі були забиті в другому таймі. Голами відзначилися Міранда, Коутіньо і Пауліньо.

Не менш цікавим був і матч між Францією і Колумбією. Останні майже весь матч програвали з рахунком 2: 0, проте на останніх хвилинах зуміли завести в ворота противника аж три м’ячі.

Як повідомлялося раніше, збірна України з футболу в товариському матчі перемогла команду Японії. Матч, який проходив в бельгійському місті Льєжі, завершився перемогою команди Андрія Шевченка з рахунком 2:1. Голами відзначилися Ярослав Ракицький та Олександр Караваєв.