На одному із партнерських заходів у Мексиці зник оригінальний трофей Ліги Європи

Про це повідомляє прес-служба федерації футболу.

«Приз перебував у Мексиці на партнерському заході і був ненадовго вкрадений. Його швидко виявили», – йдеться в повідомленні.

Більш того, в УЄФА розповіли, що за час «крадіжки» Кубка, він не отримав жодних ушкоджень.

севилья, лига европы

Слід уточнити, що оригінал кубка міститься в них на вічному зберіганні, а клубам, які здобули перемогу в турнірі, вручається репліка. При цьому злодії в Мексиці вкрали саме оригінальний трофей.

Лига Европы

Нагадаємо, на період проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА всі популярні готелі Києва заповнені, а ціни перевищують звичайні тарифи в 5-10 разів. За словами директора департаменту оцінки й консалтингу Colliers International Наталії Чистякової, найбільшою популярністю користуються об’єкти категорії 3, 4 і 5 зірок в центральній частині міста. Тариф на номери зменшується по мірі віддалення від НСК «Олімпійський».

Як писала Politeka, поєдинок між англійським «Ліверпулем» та італійською «Ромою» увійде в історію Ліги чемпіонів через свою результативність.

Так, під час гри, команда Юргена Клоппа зуміла «закотити» у ворота суперників відразу п’ять голів до 70-ї хвилини. Після цього вони трохи розслабилися і пропустили два голи (відзначилися Едін Джеко і Даніель Де Россі).