Українець вдало відзначився в матчі з Шальке

Український півзахисник Євген Коноплянка допоміг своїй команді здобути нічию. В 32 турі Бундесліги Шальке приймав Боруссію з Менхенгладбаха, повідомляє Знай.Спорт.

Команда українця була фаворитом поєдинку, однак все змінилось вже на 12 хвилині матчу. Господарі поля залишились в меншості. Бенталеб отримав дві жовті за кілька секунд. Спочатку в грубому підкаті збив суперника, а потім отримав другу жовту за неспортивну поведінку, наче Шіме Врсалько за Атлетіко в грі Ліги Європи проти Арсеналу (1:1).

Результат пошуку зображень за запитом

Граючи в більшості гості почали більше атакувати. На 32 хвилині гостей вивів вперед колишній гравець Динамо Рафаель.

У додатковий час першого тайму Коноплянка пройшов по флангу та пробив. М’яч влучив у руку захиснику гостей. Арбітр спочатку проігнорував епізод, але після підказки асистентів вирішив задіяти систему VAR та переглянути повтор епізоду. Вердикт однозначний – пенальті та жовта картка. Каліджурі реалізував пенальті.

Другий тайм був за гостями. Однак і Шальке огризалось та вибігало в контратаки. Однак забити командам в цьому матчі більше не вдалось.

Шальке набирає 57 очок та закріплюється на другій сходинці чемпіонату Німеччини. Однак вже завтра, наздогнати їх зможе Боруссія Ярмоленка. У випадку перемоги Дортмундців команди зрівняються за очками.

Нагадаємо, вартість трансферу українського футболіста Євгена Коноплянки, який зараз грає в німецькій Бундеслізі, знову «обвалилася». Як повідомляли німецькі журналісти, після поновлення вартості граючих в клубі футболістів, стало відомо, що зміни торкнулися тільки одного «легіонера» – українця Євгена Коноплянки. Півзахисник «Шальке» і збірної України подешевшав відразу на 2,5 мільйона євро. Тепер трансферна вартість спортсмена становить дев’ять мільйонів євро. Це при тому, що за станом на літо 2016 його вартість становила 25 мільйонів. Вартість атакуючого півзахисника дортмундської «Боруссії» Андрія Ярмоленка не змінилася, і становить 25 мільйонів євро.