Українка Еліна Світоліна у оновленому рейтингу WTA від 25 червня залишилася на п’ятому місці

Нагадаємо, Еліна дісталася чвертьфіналу турніру в Бірмінгемі, однак зазнала поразки від представниці Румунії – Міхаели Бузарнеску, якій програла і на попередньому турнірі – Roland Garros.

Першою ракеткою світу як і раніше залишається Сімона Халеп (Румунія).

Інша представниця України Леся Цуренко піднялася на три позиції і тепер посідає 34 сходинку.

Найкращий прогрес у Даяни Ястремської, яка завдяки виходу в фінал змагань в Ілклі піднялася на 24 позиції в рейтингу.

леся цуренко

Нагадаємо, як передавала Politeka, перша ракетка України Еліна Світоліна (4-а в світі) вийшла до чвертьфіналу великого турніру Nature Valley Classic в Бірмінгемі. За одну годину і 22 хвилин українка обіграла француженку Алізе Корне (41-я в світі), повідомляє профільне видання “Великий теніс України”.

Світоліна і Корне раніше провели п’ять очних зустрічей, з яких останні три виграла наша тенісистка. До сьогоднішнього поєдинку дівчата жодного разу не грали одна з одною на трав’яних кортах.

Еліна Світоліна в четвертий раз в кар’єрі виступає на змаганнях в Бірмінгемі. У минулому сезоні у боротьбі за путівку до чвертьфіналу українка програла Камілі Джорджі.

Раніше повідомлялося, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна відмовилася від участі в престижному WTA-турнірі Moscow River Cup. Перша ракетка нашої країни потрапила у список учасниць, однак вирішила не їхати в Москву.

Змагання на грунтових кортах столиці РФ заплановані з 23 по 28 липня, через тиждень після закінчення Wimbledon.

Тепер же, згідно опублікованій заявці турніру, на грунтових кортах в російській столиці в одиночному розряді з українок планує виступити Катерина Козлова, яка потрапляє в основу, а кваліфікацію може пройти Ангеліна Калініна.