Російські вболівальники дуже болісно відреагували на поразку національної збірної у чвертьфіналі Чемпіонату світу з футболу

У суботу, 7 липня, на сочинському стадіоні «Фішт» в матчі 1/4 фіналу збірна РФ в драматичному поєдинку поступилася збірній Хорватії в серії післяматчевих пенальті.

У мережі з’явилася велика кількість фотографій з цього матчу, на яких видно, як важко російським уболівальникам змиритися з поразкою своєї збірної.

Відзначимо, що основний і додатковий час закінчився з рахунком 2:2, а в серії пенальті Росія поступилася Хорватії.

Проте ця гра проходила фактично на рівних, і російські футболісти піднесли сюрприз хорватам, які перед матчем виглядали явним фаворитом.

Однак казка збірної РФ, яка дійшла до чвертьфіналу завдяки неймовірному везінню, все ж закінчилася.

При цьому єдиною людиною, яка, схоже, не сумувала після поразки збірної Росії, виявився прем’єр-міністр країни Дмитро Медведєв.

Нагадаємо, збірна Хорватії, яка вийшла в півфінал Чемпіонату світу з футболу-2018, обігравши при цьому Росію, присвятила свою перемогу Україні.

Відеодоказ оприлюднив футбольний журналіст Андрій Шахов.

На ньому колишні гравці київського «Динамо» Домагой Віда і Огнен Вукоєвич повторюють «Слава Україні!» і присвячують свою перемогу Україні.

«Наші хорватські друзі-переможці надіслали. Огнен, Домагой, ви кращі!!!!!», – підписав відео Шахов.

Ситуація на Азовському морі критична, українців попередили про нову загрозу

При цьому Огнен ще раз дякує «Динамо» за те, що його відпустили на ЧС «допомагати рідній збірній». Він обіцяє відразу після чемпіонату повернутися в український клуб.

Варто відзначити, що екс-динамівець Домагой Віда відзначився голом в овертаймі. Також Віда забив один з голів у ворота Росії в серії післяматчевих пенальті.

Огнен Вукоєвич, який вже завершив кар’єру, входить до тренерського штабу збірної Хорватії.

Раніше Politeka повідомляла про те, що напередодні матчу Росія-Хорватія в Сочі пройшов сильний дощ. Повідомлялося, що на російське місто обрушилася справжня тропічна злива. Негоду відчули на собі жителі всіх районів міста. Підкреслювалося, що всього за годину на місто обрушилася місячна норма опадів.

Дощ був настільки рясним, що дороги виявилися затоплені. Брудний потік води прокотився по кількох вулицях міста, переносячи з собою всіляке сміття.