Українські спортсмени на етапі Кубку світу з плавання, який проходив з 8 по 12 листопада в столиці Китаю, вдалося завоювати відразу кілька медалей

Про це повідомляє Знай.спорт.

Так, першу медаль Україні приніс Андрій Говоров, який завоював на дистанції в 50 метрів вільним стилем бронзову медаль. Він показав час в 21,3 секунди, поступившись місцем японцеві Шінрі Шіоура і росіянину Володимиру Морозову.

Другу медаль Говоров виграв під час запливу на 50 метрів батерфляєм. Показавши час в 22,6 секунди, посів друге місце. Перше дісталося Чаду ле Кло з ПАР, а бронзовим призером став китаєць Чжан Цибін

Третю медаль завоював українець Михайло Романчук в запливі на 400 метрів. Пропливши її за 3: 41,42 хв, він отримав срібло. Перше місце зайняв китаєць Цзи Сіньцзя, а друге – Цю Цзяо.

Нагадаємо, український спортсмен Іван Жукалін завоював перше місце в індивідуальних змаганнях на етапі Кубка Європи з вітрильного спорту в класі Laser, що проходив з 8-го по 10-е вересня в Балатонфюред, Угорщина.