Мюнхенці вшосте поспіль стали найкращими у Бундеслізі

Після 28 турів Бундесліги Баварія випереджала найближчого переслідувача, Шальке, на 17 очок.

Таким чином, “кобальтовим” потрібно було набирати 18 балів в останніх 6 матчах і сподіватися на 6 поразок Баварії, щоб стати чемпіонами, повідомляє Знай.Спорт.

Баварії, щоб зняти всі питання, було достатньо перемогти Аугсбург на виїзді.

Проте спочатку мюнхенці забили у власні ворота – інтриги вирішив додати Ніклас Зюле. Однак потім м’ячі Корентена Толіссо, Хамеса Родрігеса, Арьєна Роббена і Сандро Вагнера зняли всі питання — 1:4.

бавария

Незважаючи на кризу протягом сезону і звільнення Карло Анчелотті, Баварія знову виграла чемпіонат. Цей титул став для мюнхенців 28-м в історії і 6-м поспіль.

Тепер Юпп Хайнкес намагатиметься принести Баварії перемогу в Лізі чемпіонів. У першому матчі чвертьфіналу команда обіграла на виїзді Севілью з рахунком 1:2.

Для Хайнкеса це вже четверте чемпіонство з Баварією. Раніше він вигравав титул в сезонах 1988/89, 1989/90 і 2012/13.

Нагадаємо, Манчестер Сіті, щоб стати чемпіоном Англії сезону 2017/2018, необхідно було перемагати Манчестер Юнайтед.

Перший тайм виграв Манчестер Сіті з рахунком 2:0 завдяки голам Венсана Компані та Ілкая Гюндогана.

Але в другій половині зустрічі все перевернулося з ніг на голову. Поль Погба на 53-й та 55-й хвилинах зміг зрівняти рахунок. А на 69-й хвилині Кріс Смоллінг і зовсім вивів “червоних дияволів” вперед. Як підсумок, команда Жозе Моурінью перемогла на “Этіхад Стедіум” з рахунком 2:3.

Чемпіонство Ман Сіті відкладається на наступні тури. Найближчі матчі команда Хозепа Гвардіоли зіграє з Тоттенгемом і Суонсі Сіті.

Цікаво, що МЮ не дозволив Ман Сіті побити свій власний рекорд, а саме стати чемпіоном Англії раніше 13 квітня, що вдалося “червоним дияволам” у 2000-му році.