Українські легкоатлети успішно виступили на турнірі в Італії

В італійському місті Роверето відбувся престижний турнір з легкої атлетики.

На дистанції 400 метрів з бар’єрами переможницею стала срібний призер недавнього чемпіонату Європи в Берліні Анна Рижикова, яка показала час 55,74 секунди. Ще дві українки Вікторія Ткачук та Марія Миколенко стали четвертою та шостою відповідно.

Андрій Проценко завоював золото в секторі для стрибків у висоту. Українець показав результат 2,26 метра, обійшовши своїх суперників – кенійця Метью Саві та італійця Джанмарко Тамбері – завдяки меншій кількості спроб. Інший представник України Дмитро Дем’янюк посів шосту позицію.

проценко победа

У забігу на 800 метрів бронза дісталася Наталії Прищепі, яка подолала дистанцію за 2.00,26 хвилини. Перемога тут залишилася за француженкою Ренель Ламот (1.59, 58).

Останнім українським призером став стрибун у довжину Владислав Мазур, який з результатом 7,73 метра завоював бронзу.

Раніше повідомлялося, що ходок Мар’ян Закальницький завоював першу золоту медаль збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні. Українець вибився в лідери після перших 30 км дистанції, зумів зберегти за собою перше місце і подолав 50 км за 3:46:32 години, випередивши чинного чемпіона Олімпійських ігор словака Матея Тота на 55 секунд.

Таким чином, Закальницький вперше в своїй кар’єрі завоював медаль континентальної першості.

Також стало відомо, що українська велогонщиця Альона Старикова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 метрів (індивідуальна велотрекова гонка на час). Старикова показала час 53,582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар’ї Шмельовій (33,285), третє – німкені Маріам Вельт (33,600).

Це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов’ю Басовою виграла срібло в командному спринті у велотреку.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.

Джерело: Xsport.