У другому дивізіоні чемпіонату Італії був забитий найбожевільніший автогол в історії футболу

У матчі 17-го туру італійської Серії Б лідер першості Палермо приймав на своєму полі середняка Асколі. Сицилійський клуб ніяк не міг відкрити рахунок в поєдинку, але в середині першого тайму зробити це йому допоміг голкіпер гостей, відзначившись неймовірно курйозним голом у свої ворота.

Воротар Асколі Філіппо Перуккіні, перебуваючи під пресингом гравця суперника, вирішив продемонструвати свою техніку, фінтом обіграв нападника, а потім відзначився найбезглуздішим автоголом, завівши м’яч у власні ворота.

Варто зазначити, що під кінець зустрічі Палермо відправив у ворота Асколі ще два голи і здобув перемогу з рахунком 3:0. На даний момент сицилійський клуб очолює турнірну таблицю другого дивізіону чемпіонату Італії, набравши в 17 матчах 34 очки та випереджаючи найближчого переслідувача на три бали.

Вибух в центрі Вінниці: людей розвозять “швидкі”, фото з місця НП

Раніше повідомлялося, що нападаючий Ювентуса Кріштіану Роналду відзначився жахливим ударом при виконанні штрафного в туринському дербі.

У матчі 16-го туру італійської Серії А з Торіно португальський форвард на 70-й хвилині забив з пенальті єдиний гол, здобувши для своєї команди перемогу. Цей забитий м’яч став для Ювентуса 5000-м у чемпіонатах Італії, що є рекордом – жодна італійська команда ще не змогла досягти цієї позначки.

Однак на початку поєдинку з Торіно з Кріштіану Роналду трапився і неприємний епізод. На восьмій хвилині зустрічі під час розіграшу штрафного м’яч скинули під удар португальцю, той почав цілитися, але, пробивши, відправив м’яч навіть не в бік воріт, а в аут.

Криштиану Роналду, Роналду, Роналду Ювентус

Нагадаємо, що український воротар вразив усю Іспанію і незабаром може повернутися в Реал.

Як повідомляла Politeka, у Ярмоленка відібрали переможний гол, через що українець зважився на скандал.

Також Politeka розповідала, що симулянта Неймара затролили навіть у швидкій.