У Римі відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Ромою і Шахтарем. Після перемоги в першому матчі з рахунком 2: 1 “гірники” поступилися в матчі-відповіді з рахунком 0:1 і не зуміли пробитися до чвертьфіналу

Після безгольового першого тайму Рома вийшла вперед майже відразу після перерви. Джеко уникнув офсайду, виявився перед П’ятовим і прокинув м’яч повз голкіпера у ворота. Після пропущеного гола Шахтарю не вдалося створити нічого небезпечного біля воріт Роми. Під кінець матчу “гірники” ще й залишилися в меншості – Ордець отримав пряму червону картку за те, що зірвав вихід Джеко один на один.

Рома вийшла в чвертьфінал завдяки мінімальній перемозі дому та правилом виїзного гола.

Рома – Шахтар – 1: 0 (перший матч 1: 2)
Гол: Джеко, 52

Рома: Аліссон, Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов, Де Россі, Стротман, Ундер (Жерсон, 65), Наінгголан, Перотті, Джеко (Ель Шаараві, 89)

Шахтар: Пятов, Бутко, Ракицький, Ордець, Ісмаїлі, Степаненко (Патрік, 74), Фред, Марлос (Дентіньо, 82), Тайсон, Бернард, Феррейра

Попередження: Флоренці, Манолас – Степаненко, Фред, Феррейра

Вилучення: Ордець, 79

Як повідомляла Politeka, гравець збірної України Олександр Зінченко відіграв повний матч за Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів проти Базеля. 21-річний українець став найгіршим гравцем на полі.

Зінченко отримав найнижчу оцінку від порталу WhoScored серед гравців обох команд – 5.9. Українець 151 раз торкнувся м’яча, віддав 136 передач (85% точних, що є одним з найгірших показників в команді).