Федерація футболу Туреччини винесла рішення за результатами скандалу під час гри між «Фенербахче» і «Бешикташ»

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Так, матч між командами відбувся 20 квітня, проте був перерваний на 57-й хвилині з рахунком 0:0 через бійку між фанатами «Фенербахче» і гравцями «Бешикташа». Перші почали кидатися камінням, в результаті чого один з них потрапив у голову головного тренера суперників Шенолу Гюнешу.

В результаті цього, 65-річний фахівець отримав розсічення голови і був терміново госпіталізований. Також пошкодження отримали декілька співробітників команди «Бешикташа», а захисник Пепе і голкіпер Толга Зангін отримали дискваліфікацію на один матч.

Звернемо увагу, що за таку витівку фанатів «Фенебахче», спортсменам загрожувала технічна поразка, однак, відповідно до рішення федерації футболу Туреччини, матч буде зіграно 3 травня з тієї ж 57-ї хвилини.

Більш того, матч відбудеться при порожніх трибунах. В такому вигляді вони повинні будуть грати наступні три матчі, а також виплатити штраф у розмірі 200 тисяч євро.

футбол

Нагадаємо, конфлікт між уболівальниками «Ліверпуля» і «Роми» закінчилася госпіталізацією та арештом вболівальників. Інцидент стався біля одного з пабів Ліверпуля за 10 хвилин до початку матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль — Рома. 53-річного фаната госпіталізували в критичному стані з травмами голови.

Англійським правоохоронцям довелося заарештувати фаната «Роми» за підозрою в замаху на життя.