У Лондоні відбувся перший півфінальний матч Ліги Європи між місцевим “Арсеналом” і мадридським “Атлетіко”

Зустріч завершилася результативною нічиєю – 1:1.

Уже в дебюті зустрічі гості залишилися в меншості, коли червону картку отримав Врсалько. Скористатися перевагою “Арсенал” зумів лише в другій половині зустрічі, коли на 61-й хвилині точним ударом відзначився Ляказетт.

“Каноніри” могли забивати ще, але замість цього пропустили непотрібний гол: на 82-й хвилині Грізманн скористався помилкою гравців оборони лондонців і відправив м’яч у сітку воріт Оспіни.

Гра у відповідь команд пройде в Мадриді через тиждень.

Арсенал – Атлетіко 1:1

Голи: Ляказетт, 61 – Грізманн, 82

Арсенал: Оспіна – Бельерін, Мустафі, Косельні, Монреаль – Ремсі, Джака, Уїлшир – Озіл, Уелбек – Ляказетт

Атлетіко: Хмара – Врсалько, Хіменес, Годін, Ернандес – Корреа (Савич, 75), Сауль, Партей, Коке – Гамейро (Габі, 65), Грізманн (Торрес, 85)

Попередження: Врсалько

Вилучення: Врсалько, 10 (друга жовта картка)

У паралельному матчі “Марсель” здобув перемогу над “Зальцбургом” в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи, який пройшов на стадіоні “Велодром”.

У першому таймі рахунок відкрив Флоріан Товен, який замкнув навіс Пайєта. Під час удару футболіст потрапив м’ячем собі в руку, від якої м’яч і залетів у сітку – 1:0. Втім арбітр цього не помітив.

У другій половині Пайєт знову відзначився гольовою передачею. Після його пасу Н’Жі увірвався в штрафну суперника і точно пробив в кут – 2:0. У “Зальцбурга” було кілька хороших моментів, але “Марсель” рятували воротар і штанга.

Марсель – РБ Зальцбург 2:0

Голи: Флоріан Товен, 15, Нджіє, 63

Марсель: Пеле – Сарр, Рамі, Луїс Густаво, Амаві – Лопес (Нджіє, 60), Сансон – Флоріан Товен (Жермано, 81), Пайє, Окампос (Замбо, 52) – Мітроглу

Зальцбург: Вальке – Лайнер, Андре Ромальо, Чалет-Цар, Ульмер – Хайдара (Ябу, 81), Самассеку, Вольф (Шлагер, 68), Беріша – Хван (Гульбрандсен, 60), Даббур

Попередження: Лопес, Мітроглу – Вольф