У стартовому матчі нового чемпіонату України донецький “Шахтар” на класі переграв дебютанта української Прем’єр-Ліги кропивницьку “Зірку” – 4: 1, передає football.ua.

Від УЄФА вимагають вилучити російські клуби з єврокубків

Почалося все для “Зірки” сумно: вже в дебюті матчу нехитра атака Гірників закінчилася точним ударом Бернарда в дальній кут – 1: 0. А до 11 хвилини Марлос міг закривати гру, але з кількох метрів кострубато пробив у поперечину після націленого прострілу Срни. На старті матчу “Шахтар” грав впевнено і, прогнозовано, контролював хід гри на сто відсотків.

Футбол у виконанні колективу Паулу Фонсеки не можна було назвати ідеальним, але цього вистачало, щоб “Зірка” не переходила центр поля. Гості почали намацувати свою гру ближче до середини тайму, і, коли здавалося, що далі буде тільки краще, Кучеренко в простій ситуації привіз гол у свої ворота: бачачи Тайсона поблизу воротаря гостей Паста, захисник вирішив, що зможе перекинути м’яч через бразильця головою, скинувши м’яч воротареві в руки. На жаль, Тайсон дістав м’яч і перекинув Паста – 2: 0.

Втім “Зірка”не здалася і дуже швидко забила у відповідь: удар зі штрафного з близької відстані, Пятов відбив перед собою, а Сітало добив у порожні ворота. Здавалося, з таким рахунком команди і підуть на перерву, але на останніх секундах тайму простріл Срни зі штрафного низом закінчився рикошетом у воротарському, і точним ударом Едуардо – 3: 1.

Другий тайм Гірники почали так само активно, як і перший. Пасту довелося працювати в поті чола, і одного разу голкіпер зробив суперсейв, парируючи удар Срни. Гірники грали на чужій половині поля, пресингуючи суперника. Але, на відміну від першого тайму, “Зірка” цього разу не змогла прийти до тями. Шансів у гостей не було. І гол був лише справою часу.

А прийшов він з лівого флангу і чергового прострілу низом. Після рикошету м’яч потрапив в Ковальова, а потім в сітку – автогол, 4: 1. До кінця матчу “Зірка” так і не створила жодного моменту біля воріт Пятова і не провела жодної пристойної і гострої атаки. “Шахтар” повністю домінував і продовжував створювати моменти, і, якби не впевнена гра Паста, рахунок був би сумнішим для гостей.

Як писала Politeka, у Ньоні відбулося жеребкування третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА. За її результатами, донецький «Шахтар» поміряється силами з швейцарським «Янг Бойз». Віце-чемпіон України перший матч проведе в рідних стінах.