Луганська Зоря вперше в історії виграли домашній поєдинок групового раунду Ліги Європи – з рахунком 2:1 була переможена берлінська Герта

Плей-офф ЧС-2018: кривдники України зіграють між собою

Перший тайм матчу у Львові проходив в досить спокійній і рівній боротьбі, але перед самою перервою українська команда зуміла відкрити рахунок.

На 42-й хвилині Сілас на силу пробив зі штрафного і м’яч, не без допомоги рикошету, влетів у ворота – 1:0. Втім, вже в початку другого тайму гості вирівняли гру, а потім і рахунок на табло. На 56-й хвилині, після навісу зі кутового Даві Зелке вистрибнув та головою відправив м’яч у ближній кут – 1:1.

Вирішальний момент у грі стався на 79-й хвилині. Караваєв справа увірвався в штрафну Герти, зробив простріл і Олександр Сваток п’ятою переправив м’яч у ворота – 2: 1.

Таким чином, “Зоря” набрала 6 очок в турнірній таблиці і після першого кола змагань стала явним претендентом на вихід у весняну стадію змагань – плей-офф – 1/16 фіналу.

Зоря – Герта 2:1

Голи: Сілас, 42, Сваток, 79 – Зельке, 56

Зоря: Лунін – Опанасенко, Прийма (Сваток, 22), Гречишкін, Сухоцький – Харатін (Андрієвський, 63), Сілас – Караваєв, Гордієнко, Луньов (Громов, 81) – Юрі.

Герта: Ярстейн – Пекарік, Штарк, Карім Рекік, Платтенхардт – Вайзер, Лустенбергер, Майер, Ессвайн (Калу, 58) – Лазаро, Зельке (Ібішевіч, 57).

Попередження: Сілас, Луньов – Майер, Зельке, Ібішевіч