Український спортсмен Віктор Лонський переміг на міжнародному легкоатлетичному турнірі зі стрибків у висоту, який пройшов у Мінську

Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ, повідомляє Знай.спорт.

Основними суперниками українця були три білоруса – бронзовий призер чемпіонату Європи в приміщенні зі стрибків у висоту Павло Селіверстов, чемпіон Європи серед молоді Дмитро Набоков і чемпіон Європи серед юніорів Максим Недосеков.

Віктор Лонський встановив особистий рекорд в приміщенні. Він з третьої спроби подолав 2,28 м.

Селіверстов з результатом 2,24 другий, а Недосеков посів третє місце – 2,22 м.

Відзначимо, що український легкоатлет Дмитро Молчанов став переможцем ультрамарафону в Нью-Йорку (США) і при цьому відзначився патріотичним вчинком.

Молчанов пробіг 60-кілометрову дистанцію на змаганнях New York City 60K від бігового клубу NYRR з результатом – 4:12:19. Після перемоги атлет заявив, що гордий фінішувати першим з прапором України:

Забіг в Нью-Йорку став для Молчанова вже третім цієї осені. Раніше легкоатлет виступив на марафонах в Берліні та Нью-Йорку.