Ультрас “Шахтаря” відзначилися під час матчу 27-го туру української Прем’єр-ліги між “гірниками” і “Динамо”, який проходив на стадіоні “Металіст” в Харкові

Так, фанати гірників спалили на стадіоні прапор так званої “Новоросії”.

Фото акту відплати було опубліковано в Instagram theukrfootball.

“Донецьк – це Україна”, “Правильно зробили”, “А ви ще кажете, що вони Сепар”, “Вболіваю за” Динамо “, але тут фанатам реально” уважуха”, “Хлопці – молодці. Вони своїм вчинком показали, що про ці терористів думає вся Україна”, – коментують вчинок фанатів” гірників “передплатники.

фанаты Шахтера

Нагадаємо, центральний матч 27-го туру чемпіонату України з футболу відбувся на стадіоні “Металіст”.

Київське «Динамо» перемогло донецький «Шахтар» з рахунком 1: 0. Доленосний гол забив Володимир Шепелєв на 32-й хвилині матчу.

Politeka раніше писала, фанати київського «Динамо» влаштували бійку на матчі проти донецького «Шахтаря».

Після закінчення гри вболівальники київської команди влаштували на стадіоні заворушення. Фанати спустилися зі свого сектора вниз, влаштували бійку і спробували проникнути на футбольне поле. Футбольні хулігани використовували піротехніку.

Правоохоронцям вдалося заспокоїти гіперактивних вболівальників – для цього знадобилося лише декілька хвилин.