Суспільство

Не чіпайте руками: смертоносний вірус набирає масштабів

07:12 31 Жовтня 2017

ноги в морге

Стало відомо, як українська влада вирішила боротися з поширенням сказу серед тварин

Зокрема, на Волині з літаків почали скидати вакцину проти сказу.

Читайте також
Зграї щурів оселилися в столичній багатоповерхівці (відео)

Таким чином хочуть запобігти поширенню хвороби. Невеликі капсули повинні приманити диких тварин, які заносять небезпечну хворобу на людські подвір’я.

Повідомляється, що така вакцина повинна рік захищати тварину від сказу. Всього по області планується розкидати 430 тисяч доз.

Як повідомили в Держспоживслужбі рішення таким чином боротися зі сказом було прийнято в зв’язку з тим, що в області вкрай почастішали випадки зараження тварин інфекцією.

“Лиса забігає на подвір’я і може з собакою покусатися, або напасти на людину. Якщо не надати своєчасну допомогу, то підсумок тоді летальний. Лікування від сказу немає, і людина приречена тільки на смерть”, – пояснив начальник відділу обласного управління Сергій Войтюк.

Після того, як медикаменти поширять, ветеринари обстежать частину тварин. Таким чином вони з’ясують, наскільки ефективною була вакцинація.

Нагадаємо, жахлива інфекція спалахнула на заході України.

Як раніше писала Politeka, лікарі зафіксували у столиці України спалах страшної хвороби і розповіли, як уникнути зараження і на що слід звернути увагу при поганому самопочутті, щоб вчасно виявити у себе захворювання.

Джерело: Politeka

07:12 31 Жовтня 2017

Залишити відповідь

Приєднуйтесь:

Останні новини