“Манчестер Сіті” здобув перемогу над “Челсі” в матчі 29-го туру чемпіонату Англії

Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні “Етіхад – Сіті оф Манчестер”. Підопічні Гвардіоли здобули важливу перемогу у важкому матчі проти “Челсі”, який завершився з рахунком 1: 0 на користь господарів.

Слід зазначити, що автором єдиного гола став півзахисник Бернарду Сілва, який відзначився на 46-й хвилині. У ролі асистента виступив хавбек Давид Сільва.

Нагадаємо, представники Шахтаря уклали контракт з 24-річним нігерійським нападником англійського Манчестер Сіті Оларенважу Кайоде. За інформацією прес-служба “гірників”, гравця взяли в оренду до кінця нинішнього сезону-2017/2018 з опцією викупу.

Футболіст ростом 175 см виступав за швейцарський Люцерн, ізраїльський Маккабі, австрійську Аустрію. У складі віденського клубу він став найкращим бомбардиром чемпіонату Австрії – 2016/17.

Як раніше писала Politeka, “Манчестер Сіті”, за який виступає українець Олександр Зінченко, впевнено розібрався з лондонським “Арсеналом”, здолавши їх з рахунком 3: 0.

“Городяни” вийшли вперед на 19-й хвилині протистояння – Серхіо Агуеро ефектно перекинув м’яч за спину воротарю “канонірів”, відкривши таким чином рахунок у зустрічі.
Подвоїли свою перевагу підопічні Хосепа Гвардіоли на 58-й хвилині – капітан команди Венсан Компані вдало підставив ногу після пострілу у виконанні Ілкая Гюндогана. Третій гол “Манчестер Сіті” провів вже через сім хвилин, коли Давид Сілва пройшов суперника і відправив м’яч точно в кут воріт Давида Віспини.

Також Politeka повідомляла, що Манчестер Сіті має намір запропонувати українському півзахисникові Олександру Зінченку новий контракт, з підвищеною сумою заробітку. За інформацією журналістів, зарплата спортсмена «злетить» в два рази.

“21-річний футболіст буде заробляти більше 50 тисяч фунтів на тиждень. Після приїзду українця в Англію ЗМІ повідомляли, що його оклад становить близько 25 тисяч, що означає двократне зростання”, – йдеться в повідомленні.