СК Дніпро-1 в домашньому матчі переміг Таврію з рахунком 4: 2, що дозволяє клубу вийти до першої ліги Чемпіонату України з футболу

У дебюті гри суперники забили один одному по м’ячу. За Дніпро відзначився Сергій Логінов. До перерви Дніпро-1 вів з рахунком 3:1.

Ударами відзначилися Ігор Когут і Редван мемешев редван раїмович (з пенальті). У другому таймі перевага спортклубу збільшив Олег Кожушко, і Таврія в кінцівці зуміла лише скоротити розрив у рахунку.

Днепр-1

Перемога зробила Дніпро-1 недосяжним для Енергії, що йде третьою, а значить, команда гарантувала собі путівку в першу лігу. Якщо дніпряни залишаться на першому місці за підсумками турніру в групі Б, то вони зможуть поборотися за Кубок другої ліги з переможцем Групи А.

Дмитро Михайленко, головний тренер СК Дніпро-1, зізнався, що такого результату подій команда очікувала. Зараз всі думки у гравців пов’язані з першою лігою і аналізом своєї конкурентоспроможності. Тренер пояснив, що особливої ​​радості у клубу немає, так як ця перемога – просто одна з частин робочого процесу.

Днепр-1

Стало відомо, як виглядає турнірна таблиця і положення команд чемпіонату України з футболу 2017/2018 після третього туру другого етапу.

Відзначимо, що матч першого етапу ФК «Маріуполь» – «Динамо» не зіграний в певні календарем терміни, так як «Динамо» зарахували технічну поразку 0: 3, а «Маріуполю» – технічну перемогу 3: 0 і три очки.