Шостий день змагань Літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро залишив на перших трьох позиціях медального заліку олімпійські збірні США, Китаю і Японії. Вчора Україна не завоювала жодної медалі і опустилася в рейтингу з 30 на 38 місце, пише “112 Україна”.

Двох спортсменок у Ріо спіймали на допінгу (фото)

За кількістю нагород США залишаються беззастережним лідером: 38 олімпійських медалей (16 золотих, 12 срібних, 10 бронзових). На другому місці Китай: 30 медалей (11-8-11). На третьому – Японія: 22 медалі (7-2-13).

Перший тиждень Олімпійських ігор в Ріо практично закінчився, а збірна України заробила лише три медалі: дві срібні і бронзову. Першу медаль у Ріо Україні добув Сергій Куліш. Уродженець Черкас став срібним призером у стрільбі з пневматичної гвинтівки з дистанції 10 м. Пізніше Ольга Харлан завоювала “бронзу” в фехтуванні. Також знаменитий український гімнаст Олег Верняєв виграв “срібло” в індивідуальному багатоборстві.

Варто відзначити, італійський волейболіст Адріан Карамбула здивував супротивників і глядачів на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро своїми надзвичайно вдалими подачами.

Нагадаємо, бронзова медалістка Олімпійських ігор у Лондоні 2012 бельгійка Еві Ван Акер отруїлася водою під час тренувань у забрудненій бухті Гуанабари в Ріо-де-Жанейро. Телеглядачі були шоковані зеленим кольором води під час проведення змагань з деяких водних видів спорту на олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Організатори стверджують, що вода в басейнах абсолютно безпечна.