Мадридський Реал став 12-разовим переможцем Ліги Чемпіонів (Кубку Європейських Чемпіонів), і першим в історії клубом, що зумів два рази поспіль здобути цей титул

З перших хвилин Ювентус заволодів територіальною перевагою. За перші десять хвилин туринці змогли створити відразу два наднебезпечних моменти. Спочатку Ігуаїн завдав дальнього удару – Кейлор Навас відбив перед собою і другим темпом забрав м’яч. Потім дальній удар провів Миралем П’янич з підбору, але кіпер “вершкових” зміг витягнути м’яч з кута воріт.

Однак рахунок в матчі відкрив саме Реал. Кріштіану Роналду обігрався з Карвахалем і пробив в один дотик метрів з 15-ти, м’яч по дорозі зачепив Бонуччі. 0: 1 – історичний 500-й м’яч “бланкос” в Єврокубках.

Після пропущеного гола Ювентус прогнозовано активізувався і сталося щось неймовірне. Гонсало Ігуаїн скинув м’яч Маріо Манджукічу – хорват прийняв м’яч на груди і геніальним ударом через себе забив приголомшливий гол. 1: 1!

Підопічні Зінедіна Зідана ніяк не могли прийти до тями після такого “пострілу”, і до кінця тайму іспанська команда запам’яталася хіба що великою кількістю порушень правил.

Однак Реал зумів прокинутися в другому таймі. Першим слово взяв бразилець Каземіро на 61 хвилині. Кроос пробивав здалеку, але влучив у захисника, після чого Каземіро з підбору метрів з 28-ми пробив по воротах – м’яч залетів у сітку з рикошетом від Хедіри – 1:2.

А через три хвилини зробив дубль Роналду: Модріч прострілив від лицьової лінії на Кріштіану і португалець в дотик пробив Буффона – 1: 3.

Відзначимо, що цей гол дозволив “сімці” Реала стати найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів в п’ятий раз поспіль.

На 73-й хвилині міг бути хет-трик Роналду. Бензема включив режим Зідана, демонструючи техніку, віддав на Марсело – той прострілив на Кріштіану – удар вище воріт.

Третій гол немов остаточно добив підопічних Массіміліано Аллегрі. Це було не схоже, що Ювентус зможе хоча б скоротити рахунок – Реал продовжував контролювати м’яч.

На 82-й хвилині момент нарешті створили “ювентіні”. Алвес подав на Алекса Сандро – захисник пробив головою трохи повз ворота Наваса.

Через хвилину практично все стало ясно – Ювентус залишився у меньшості: Серхіо Рамос в красивому стрибку відібрав м’яч у Куадрадо. Після цього Хуан взяв та відштовхнув капітана Реала – друга жовта і видалення для колумбійця.

В самому кінці Реал поставив впевнену крапку і не дозволив легенді італійського та світового футболу Джанлуїджі Буффону вперше взяти до рук трофей Ліги Чемпіонів.

Марсело здійснив прохід уздовж лицьової лінії і прострілив на Асенсио – Марко виявився нещадним – 4: 1.

Ювентус: Буффон – Барцальї (Куадрадо, 66), Бонуччі, К’єлліні, Алекс Сандро – Хедіра, Пьянич (Маркізіо, 71) – Дані Алвес, Диба (Лемін, 78), Манджукич – Ігуаїн

Реал: Навас – Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело – Модріч, Каземіро, Кроос (Мората, 89) – Іско (Асенсіо, 82), Бензема (Бейл, 77), Роналду

Джерело: Politeka