У Турині відбувся центральний матч першої половини сезону італійської Серії А, в якому місцевий Ювентус приймав римську Рому

Ювентус – Рома: топ-10 фактів напередодні матчу

Як повідомляє Politeka, матч команди почали досить спокійно. Перший відносно небезпечний момент виник у господарів поля на 10-й хвилині, коли Гонсало Ігуаїн з гарної позиції зльоту пробивав після прострілу партнера, але намертво зафіксував м’яч у своїх руках голкіпер Роми Войцех Щесни.

Через три хвилини Ігуаїн значно поліпшив свій “приціл”. Захисники “вовків” дали багато простору біля своєї штрафного майданчика аргентинському нападаючому, після чого той увійшов в штрафну і чудовим ударом із лівої ноги вразив верхній кут воріт Щесни – 1: 0.

Після голу Ювентус впевнено заволодів ініціативою, не дозволяючи Ромі перейти в атакуючу фазу. Римлянам залишалося в кращому випадку “катати” м’яч на своїй половині поля, без успіху намагаючись знайти слабке місце в оборонних редутах “старої сеньори”. Одні не могли – інші не хотіли, тому залишок тайму пролетів непомітно.

Друга половина зустрічі почалася також як і перша – в боротьбі. Рома утримувала м’яч у центрі поля, але дійти до воріт Буффона їй ніяк не вдавалося. Однак разом із цим обидві команди демонстрували швидкий темп гри, по черзі тікаючи в свої, хоч і не небезпечні, але, атаки.

Тільки до середини тайму сталося реальне загострення. З меж штрафного Роми вистрілював в ближній кут Стураро, але якимось дивом голкіпер Роми зреагував, відбивши м’яч.

Під кінець матчу здалося, що гравці Роми нарешті прокинулися, намагаючись таки домогтися хоча б одного очка в сьогоднішній зустрічі. Наприклад, після небезпечної подачі з флангу, захисник римлян Манолас міг дотягуватися до м’яча на дальній штанзі головою, однак цього йому зробити не вдалося.

Як підсумок – мінімальна, але дуже впевнена перемога Ювентуса, яка дозволяє команді Массіміліано Аллегрі відірватися від Роми на цілих сім пунктів у турнірній таблиці.

Голи: Ігуаїн (14)

Ювентус: Буффон – Ліхтштайнер (Барцальї, 68), Ругані, К’єлліні, Алекс Сандро – Хедіра, Маркізіо, Стураро – Пьяніч – Манджукіч, Ігуаїн (Дібала, 80)

Рома: Щесни – Рюдігер, Манолас (Бруно Перес, 86), Фасіо, Емерсон – Де Россі (Ель-Шаараві, 72), Стротман – Жерсон (Салах, 46), Наінгголан, Перотті – Джеко

Попередження: Ругані, Алекс Сандро, Стураро – Де Россі, Джеко, Жерсон, Наінгголан, Рюдігер