Перемогою над луганською Зорею у Харкові донецький Шахтар зміг достроково оформити десяте у своїй історії звання чемпіона України

Як передає Politeka, Шахтар володів великою перевагою, але і Зоря не виглядала відвертим андердогом, відповідаючи на позиційні атаки Шахтаря своїми жвавими контратаками.

Першим почав подолання фінального бар’єру на шляху до чемпіонського титулу аргентинець Факундо Феррейра. На 38-й хвилині матчу Срна з центру поля закинув в сторону штрафний, де Феррейра вибіг з-за спин захисників і замкнув цю передачу – 1:0

Відразу ж після перерви “гірники” потроїли перевагу. Спочатку гравець Зорі Шершень неточно скинув м’яч в ноги Бернарду, який потрапив в Шевченко, а на добиванні першим виявився Ісмаїлі – 2:0. А потім створили гол два центр-беки Шахтаря: Ракицький прострілив, а Ордець як справжній форвард замкнув пас у дотик – 3:0.

Зоря зуміла серйозно понервірвувати Шахтар в кінцівці матчу, забивши два м’ячі у ворота Пятова. Однак голів Харатіна і Бонавентуре не вистачило для того, щоб зіпсувати свято донецькій команді.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря, який оформив свій десятий чемпіонський титул. Навряд чи у кого-то будуть питання по заслуженість цього трофея – з першого туру Шахтар захопив лідерство і не відпускав до самого кінця. Паулу Фонсека в дебютному для себе сезоні в Шахтарі повернув до клубу золото чемпіонату.

Шахтар – Зоря 3: 2
Голи: Феррейра, 38, Ісмаїлі, 52, Ордець, 55 – Харатін, 80, Бонавентуре, 88

Шахтар: Пятов – Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко, Малишев – Тайсон (Патрік, 74), Марлос (Зубков, 90 + 2), Бернард – Феррейра (Бланко-Лещук, 84)

Зоря: А. Шевченко – Опанасенко, Шершень (Сухоцький, 61), Пилявский, Форстер – Харатін, Бабенко – Калитвинцев, Ліпартія, Пауліньо – Бонавентуре

Попередження: Марлос, Срна, Патрік – Опанасенко, Харатін, Бабенко, Бонавентуре, Пилявский