Як змінилася вартість олімпійського золота за 4 роки

У Ріо-де-Жанейро завершився 11 день Олімпійських ігор 2016. Для України він став дуже успішним, оскільки збірна завоювала першу золоту медаль і зуміла піднятися на 33-е місце в медальному заліку.

Українська команда тепер має сім нагород – 1 золото, 4 срібла і 2 бронзи.

Упевнено лідирує в медальному заліку збірна США, яка вже має 28 золотих медалей. Слідом за нею команди Великобританії (з 19 золотими медалями) і збірна Китаю (з 17 медалями найвищого ґатунку).

cats

Нагадаэмо, що гімнаст Олег Верняєв, отримавши від суддів найвищу оцінку – 16.041 балів – у вправах на брусах, став олімпійським чемпіоном. Він випередив американця Данелла Лейву, який отримав 15,900 балів, і росіянина Давида Білявського (15,783).

Також нагадаємо, Україна оскаржить перемогу російського борця греко-римського стилю Давита Чакветадзе над українським спортсменом Жаном Беленюком у фінальному поєдинку на Олімпіаді.