Під час проведення зимової Олімпіади-2018 в Пхьончхані, російські хокеїсти зазнали «ганебної» поразки

Так, в хоті матчу з противниками зі Словаччини, вони програли з рахунком 3: 2 на користь сусідів України. Звернемо увагу, що першу шайбу забили росіяни, проте потім словакам вдалося відігратися.

За 3,5 хвилини до кінця першого періоду словаки відіграли одну шайбу після точного кидка Петера Олвецки. А перед сиреною на перерву Мартін Бакош змусив Василя Кошечкіна вдруге виймати шайбу з сітки російських воріт.

У другому періоді було кілька напружених моментів, проте результат все ж залишився незмінним. Однак із середини третього періоду захисник словаків Петер Черешняк потужним ударом в лівий кут реалізував більшість і вивів словаків вперед.

Олімпіада-2018: глядачів підкорила копія Кім Кардашьян

Нагадаємо, на зимових Олімпійських іграх жіноча збірна США з хокею розгромила спортсменок з РФ. Повідомляється, що в рамках матчу другого туру групи А на Олімпіаді-2018 американки знищили збірну Росії з рахунком 5: 0. Відзначимо, що американка Жослін Ламуре, двічі забила гол у ворота Росії. Таким чином вона стала автором найшвидшого дубля в історії Олімпіад.

Як писала Politeka, закордонні спортсмени на Олімпійських іграх в Пхьончхані не вітається з росіянами за руку.

«Вони зі мною не вітаються, а я з ними. Нічого страшного. Чому? Не знаю. Мені взагалі по фігу. Чи не вітаються, ну і пішли вони », – поскаржився російський скелетоніст Микита Трегубов.