Гучні українські вболівальники на матчі збірних України та Ісландії здивували місцеве населення

Про це розповів популярний київський блогер Олександр Барабошко (Krus), який разом з фанатами відвідав Рейк’явік.

«Путін – х**ло» прогриміло на стадіоні в Ісландії (відео)

Він зафіксував на камеру найяскравіші емоції та події, а також провів невеликі екскурсії по столиці Ісландії.

Активність і гучність фанатів на стадіоні навіть привела до скупчення поліції біля трибуни, хоча біля інших секторів працювали лише стюарти.

За словами блогера, на матч також прибули відомі телеведучі – Соломія Вітвіцька, Сергій Притула та Дмитро Комаров.

«Дмитро Комаров – молодець! З усіма фоткається, людяний», – написав Барабошко.

Що стосується сумного результату самого матчу, блогер сказав наступне: «Рахунок не привід для радості, але все-таки викладаю відео, де передаю атмосферу уболівальників».

Як писала Politeka, до середини першого тайму відсоток володіння м’ячем досяг неймовірної позначки 74% проти 26% на користь «синьо-жовтих», однак таку перевагу конвертувати в голи і навіть в більш-менш небезпечні моменти ніяк не вдавалося. Перший тайм закінчився під вигуки вболівальників «Слава Україні – героям слава».

Але вже на початку другого Гільфі Сігурдссон забив у порожні ворота українців, а на 66-й Сігурдссон пробив точно в кут – 2:0.