Команда Геліос може почати наступний сезон у Першій лізі під новою назвою – Кобра.

Крім назви, після сезону 2017/18 харківський Геліос може змінити і власника.

За інформацією видання MatchDay, Олександр Гельштейн, президент Геліоса, може передати право власності на клуб іншій людині – Сергію Ващенко, керівнику Академії футболу Кобра. Ващенко підтвердив факт переговорів, але зазначив, що остаточної домовленості поки немає. На прийняття рішення може піти кілька тижнів.

Гелиос

Поки що Кобра виступає виступає на регіональному рівні. У чемпіонаті області клубу набрав 4 очки після двох турів. Якщо угода про перехід Геліоса під контроль Ващенко буде узгоджений, то харківський клуб теж буде взятий під опіку Коброю.

2 травня в Харкові відбувся матч Першої ліги між Геліосом і Полтавою. Під час гри, яка закінчилася перемогою гостей з рахунком 0: 2, відбулося кілька скандальних епізодів.

Гелиос Полтава

Фанати Геліоса облаяли бригаду арбітрів і полили її водою перед початком другого тайму. Цей інцидент розслідують.

На початку гри в ворота Геліоса поставили пенальті, який гравець Полтави не реалізував, а перед перервою суддя видалив капітана харків’ян Ігоря Луценка. Як стверджується, він застосував фізичну силу до одного з членів суддівської бригади.